dzisiaj: 109, wczoraj: 85
ogółem: 1 861 687
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Rozstrzygnięcia I edycji halowych mistrzostw powiatu wołomińskiego.
(rozgrywanej na hali w Wołominie, ulica Sasina 33)
(11.12.2010 - 12.12.2010)
Grupa 'A' (sobota, 8:20-10:40) mecze 1x12min
1. FC 94' 6pkt 4:3
2. KRÓLEWSCY 6pkt 11:7
3. AMATORZY 4pkt 3:3
4. Lipiny Nowe 1pkt 3:8
wyniki:
FC 94’ - Królewscy 3:1
FC 94’ - Lipiny Nowe 1:0
FC 94' - Amatorzy 0:2
Królewscy - Lipiny Nowe 7:3
Amatorzy - Lipiny Nowe 0:0
Królewscy - Amatorzy 3:1
Grupa 'B' (sobota, 10:40-13:40) mecze 1x12min
1. DYSZLE 10pkt 15:3
2. SAMI SWOI 10pkt 12:4
3. J.S.J. 4pkt 6:7
4. FC Juniors 3pkt 6:21
5. Centrum 1pkt 6:10
wyniki:
J.S.J. - Dyszle 1:3
FC Juniors - Centrum 4:2
J.S.J. - Sami Swoi 0:2
Dyszle - FC Juniors 9:0
J.S.J. - Centrum 1:1
Dyszle - Sami Swoi 1:1
J.S.J. - FC Juniors 4:1
Centrum - Sami Swoi 2:3
Dyszle - Centrum 2:1
FC Juniors - Sami Swoi 1:6
Grupa 'C' (sobota, 13:00-15:20) mecze 1x12min
1. DUET TFF 7pkt 9:6
2. WISŁA ZAKROCZYM 7pkt 13:8
3. ŚNIEG Z DESZCZEM 6pkt 8:12
4. Ramzet 4pkt 7:9
5. Czerwone Diabły 3pkt 10:12
wyniki:
Śnieg z deszczem - Ramzet 0:4
DUET TFF - Czerwone Diabły 2:2
Śnieg z deszczem - Wisła Zakroczym 1:4
Ramzet - DUET TFF 1:4
Śnieg z deszczem - Czerwone Diabły 4:2
Ramzet - Wisła Zakroczym 1:4
Śnieg z deszczem - DUET TFF 3:2
Czerwone Diabły - Wisła Zakroczym 5:5
Ramzet - Czerwone Diabły 1:1
DUET TFF - Wisła Zakroczym 1:0
Grupa 'D' (sobota, 15:20-17:40) mecze 1x12min
1. ESKIMO 10pkt 8:5
2. SZÓSTKA 7pkt 9:11
3. RUBEN TEAM 6pkt 7:7
4. LIPINY 6pkt 11:3
5. Czekomeni 0pkt 2:11
wyniki:
Eskimo - Czekomeni 1:0
Ruben Team - Lipiny 1:0
Eskimo - Szóstka 3:3
Czekomeni - Ruben Team 1:3
Eskimo - Lipiny 1:0
Czekomeni - Szóstka 0:3
Eskimo - Ruben Team 3:2
Lipiny - Szóstka 7:0
Czekomeni - Lipiny 1:4
Ruben Team - Szóstka 1:3
Grupa 'E' (sobota, 17:40-20:00) mecze 1x12min
1. PAS ZĄBKI 9pkt 9:4
2. TRIO TFF 7pkt 4:1
3. SMEX LIPINKI 6pkt 5:4
4. Albud 4pkt 2:5
5. Bahama Boys 2pkt 1:7
wyniki:
Smex Lipinki - Albud 2:0
Pas Ząbki - Trio TFF 0:3
Smex Lipinki - Bahama Boys 2:0
Albud - Pas Ząbki 0:2
Smex Lipinki - Trio TFF 0:1
Albud - Bahama Boys 1:1
Smex Lipinki - Pas Ząbki 1:3
Trio TFF - Bahama Boys 0:0
Albud - Trio TFF 1:0
Pas Ząbki - Bahama Boys 4:0
Mecze 1/8 finału (niedziela, 10:00-12:00) 1x14min
(1A - 3B) FC 94' - JSJ 0:0 (k. 2:0)
(1E - 4D) Pas Ząbki - LIPINY 0:1
(1B - 3C) DYSZLE - Śnieg z Deszczem 2:0
(2E - 3A) TRIO TFF - Amatorzy 4:1
(1C - 3D) DUET TFF - Ruben Team 1:0
(2A - 2B) Królewscy - SAMI SWOI 1:2
(1D - 3E) Eskimo - SMEX LIPINKI 0:0 (k. 1:2)
(2C - 2D) WISŁA ZAKROCZYM - Szóstka 1:1 (k. 2:1)
Mecze 1/4 finału (niedziela, 12:10-13:10) 1x14min
FC 94' - LIPINY 1:2
Dyszle - TRIO TFF 0:2
DUET TFF - Sami Swoi 3:1
SMEX LIPINKI - Wisła Zakroczym 4:1
Mecze 1/2 finału (niedziela, 13:10-14:00) 2x8min
LIPINY - Trio TFF 0:0 (k. 3:1)
DUET TFF - Smex Lipinki 2:1
Mecze o 3 miejsce (niedziela, 14:00-14:20) 2x8min
TRIO TFF - Smex Lipinki 3:1
MECZ o 1 MIEJSCE (niedziela, 14:20-14:40) 2x8min
Lipiny - DUET TFF 1:0
Ciekawostką turnieju był fakt, iż Lipiny awansowały do fazy pucharowej z ostatniego, 4 miejsca w grupie (dzięki lepszej różnicy bramkowej niż inne zespoły z 4 miejsc). A mimo to zwyciężyły. To się nazywa zachować wszystko co najlepsze, na najważniejszą fazę rozgrywek. Gratulacje!
końcowa kolejność:
1. LIPINY
2. Duet TFF
3. Trio TFF
4. Smex Lipinki
Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik turnieju - Łukasz Sasin (Smex Lipinki).
Najlepszy bramkarz turnieju - Tomasz Wojdyna (TRIO TFF).
Najlepszy strzelec - Jacek Klimczak (Lipiny).
I Liga
KRÓL STRZELCÓW:
NORBERT CIOK (DUET)
NAJLEPSZY ZAWODNIK:
PIOTR MARKOWSKI (DUET)
NAJLEPSZY BRAMKARZ:
ADAM STAŃCZUK (SAMI SWOI)
II Liga
KRÓL STRZELCÓW:
PAWEŁ GOŁASZEWSKI (TIGERS)
NAJLEPSZY ZAWODNIK:
HUBERT ZACH (MIR-BUD)
NAJLEPSZY BRAMKARZ:
KUBA SZCZĘŚNIAK (AL-MAR)
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|